coworking Bielsko-Biała

Zachowaj swoją indywidualność stając się częścią lokalnej społeczności

Niezależnie czy jesteś freelancerem, czy poszukujesz komfortowego miejsca pracy dla swojego zespołu, Farbiarnia Space jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Ergonomiczne biura, funkcjonalne przestrzenie do grupowych dyskusji oraz obszerna sala eventowa sprawią, że pojęcie komfortu w pracy nabierze dla Ciebie nowego znaczenia. Wszystko to w otoczeniu najlepszego designu, z możliwością poznania innych kreatywnych przedsiębiorców i z superszybkim WiFi.
Coworking to przede wszystkim zrównoważone otoczenie, wspierające Twój biznes i rozwój osobisty. To możliwość współpracy i wymiany doświadczeń. Zadbaliśmy o to, by stworzyć platformę do takiej wymiany – niezwykle zróżnicowaną przestrzeń wspólną, zachęcającą do mniej lub bardziej formalnych spotkań. Masz dość pracy przy biurku? Przenieś się na jedną z wielu wygodnych sof. Znużyło Cię długie spotkanie w sali konferencyjnej? Posmakuj kawy w naszym Coffee Point. Odkryj wachlarz możliwości i udogodnień jakie oferujemy w ramach przestrzeni wspólnej.

LOBBY

Lobby to miejsce, gdzie możesz spokojnie usiąść, na przykład czekając na kuriera. Również na parterze umieściliśmy dla Twojej wygody indywidualne skrytki pocztowe. W naszej przestrzeni kreatywnej możesz zarejestrować adres swojej działalności by wygodnie odbierać pocztę i przesyłki.

RECEPCJA

Szukasz informacji, pomocy? Chcesz zmienić typ abonamentu? Potrzebujesz dostępu do sali konferencyjnej lub pomocy technicznej? Zgłoś nam swoje potrzeby, chętnie Ci pomożemy.
Skorzystaj z komfortowych sof w strefie WAIT HERE, doładuj telefon i ciesz się chwilą relaksu.

MEETING ROOM

To funkcjonalna przestrzeń do spotkań z kontrahentami i innymi coworkerami. Tutaj rozwiniesz sieć kontaktów i nawiążesz relacje z profesjonalistami z interesujących Cię branż. Uzyskasz wsparcie i inspirację do dalszych działań. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy wygodne sofy ze stolikami, wydzielone ze wspólnej przestrzeni boksy jedno-, dwu-, cztero- i sześcioosobowe oraz budki telefoniczne.

KITCHEN & COFFEE POINT

Praca to nie wszystko. Wiemy jak ważny jest choć jeden ciepły posiłek w ciągu dnia, dlatego w centralnej części budynku urządziliśmy kuchnię z jadalnią, wyposażoną we wszystkie niezbędne sprzęty: czajnik, kuchenkę mikrofalową, ekspres do kawy, naczynia i sztućce. Znajdziesz tu też kawę, herbatę i wodę. Na kuchennej antresoli stworzyliśmy Coffee Point – komfortową przestrzeń na relaks i small talk przy małej czarnej.

SALE KONFERENCYJNE

Dysponujemy różnej wielkości salami konferencyjnymi zlokalizowanymi na każdym piętrze. Możesz z nich korzystać po uprzedniej rezerwacji w systemie. Duża sala eventowa, doskonale sprawdzi się przy większych wydarzeniach.

BUDKI TELEFONICZNE

Profesjonalne, dźwiękoszczelne budki telefoniczne zapewnią Ci komfort prywatnej rozmowy i odgrodzą od niepożądanego hałasu. Znajdziesz je zarówno w Meeting Room, jak i w przestrzeni wspólnej na pierwszym piętrze budynku.

To Ty decydujesz, co jest Ci potrzebne. Zaciszne biurko do indywidualnej pracy w poniedziałek, przestronna sala konferencyjna w piątek i miejsce do grupowych spotkań przez resztę tygodnia? W Farbiarnia Space możesz dowolnie rezerwować potrzebną przestrzeń. Zadbamy również o zaplecze
techniczne, nie musisz martwić się o dostęp do drukarki, projektora czy mikrofonu.

Wyjątkowe rozwiązania na wyjątkowe czasy. Farbiarnia Space łączy ludzi i marki zapewniając komfortową i bezpieczną przestrzeń do pracy, ale również regularne szkolenia, konferencje i możliwość uczestniczenia w kulturalnym życiu miasta.

Środki bezpieczeństwa i higieny pracy

Czystość

Dbając nie tylko o wygodę, ale również o bezpieczeństwo i higienę pracy Farbiarnia Space wdrożyła podwyższone standardy czystości i dezynfekcji w całym budynku.

Bezpieczeństwo

Dla Twojej wygody we wszystkich wspólnych przestrzeniach oraz toaletach znajdziesz bezdotykowe dozowniki środków do dezynfekcji.

Ulepszone standardy

Zgodnie z zaleceniami WHO i najlepszymi praktykami ASHRAE dbamy o jak najlepszą jakość powietrza w całym budynku.

Udogodnienia technologiczne

Bądź w kontakcie

To Ty wybierasz czego potrzebujesz. Oferujemy możliwość podłączenia się do przewodowej sieci Ethernet lub bezpiecznej i niezawodnej sieci bezprzewodowej. W razie potrzeby możesz również skorzystać ze wsparcia naszej wykwalifikowanej pomocy technicznej.

Drukarki klasy biznesowej

Na każdym piętrze znajduje się osobna przestrzeń, w której możesz skorzystać z wysokiej jakości drukarek biznesowych, niszczarek oraz materiałów biurowych.

Rozwiązania IT

Nasze dedykowane rozwiązania technologiczne pomogą Ci zapewnić jak najwyższą wydajność i komfort pracy.