Wyjątkowe rozwiązania na wyjątkowe czasy. Farbiarnia Space łączy ludzi i marki zapewniając komfortową i bezpieczną przestrzeń do pracy, ale również regularne szkolenia, konferencje i możliwość uczestniczenia w kulturalnym życiu miasta.

Środki bezpieczeństwa i higieny pracy

Czystość

Dbając nie tylko o wygodę, ale również o bezpieczeństwo i higienę pracy Farbiarnia Space wdrożyła podwyższone standardy czystości i dezynfekcji w całym budynku.

Bezpieczeństwo

Dla Twojej wygody we wszystkich wspólnych przestrzeniach oraz toaletach znajdziesz bezdotykowe dozowniki środków do dezynfekcji.

Ulepszone standardy

Zgodnie z zaleceniami WHO i najlepszymi praktykami ASHRAE dbamy o jak najlepszą jakość powietrza w całym budynku.

Profesjonalne udogodnienia

Usługi pocztowe i kurierskie

Oferujemy odbiór, sortowanie oraz przechowywanie poczty, jak również możliwość bezpośredniego dostarczania korespondencji do biur członków naszej społeczności.

Sale konferencyjne

Stosując się do aktualnych zaleceń WHO oferujemy bezpieczną przestrzeń do spotkań większych zespołów.

Obsługa

Gromadząc wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi eventów oraz wsparcia biznesu zapewnimy wszystko, czego potrzebujesz by Twoje biuro pracowało sprawnie i wydajnie.

Wyjątkowe przestrzenie wspólne

Wygoda, współpraca i produktywność to wyznaczniki naszych przestrzeni wspólnych. Wszystko to w otoczeniu najlepszego designu i udogodnień.

Budki telefoniczne

Stały harmonogram dezynfekcji oraz bezpłatne, ogólnodostępne środki odkażające sprawiają, że nasze budki telefoniczne są nie tylko wygodne, ale również bezpieczne.

Spotkania towarzyskie i dla biznesu

Wszystkie spotkania organizowane są w reżimie aktualnie obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Oferujemy również wsparcie w organizacji wydarzeń wirtualnych.

Udogodnienia technologiczne

Bądź w kontakcie

To Ty wybierasz czego potrzebujesz. Oferujemy możliwość podłączenia się do przewodowej sieci Ethernet lub bezpiecznej i niezawodnej sieci bezprzewodowej. W razie potrzeby możesz również skorzystać ze wsparcia naszej wykwalifikowanej pomocy technicznej.

Drukarki klasy biznesowej

Na każdym piętrze znajduje się osobna przestrzeń, w której możesz skorzystać z wysokiej jakości drukarek biznesowych, niszczarek oraz materiałów biurowych.

Rozwiązania IT

Nasze dedykowane rozwiązania technologiczne pomogą Ci zapewnić jak najwyższą wydajność i komfort pracy.