Biura przyszłości

2020 rok przyniósł wiele zmian na polu zawodowym. Ostatnie miesiące przetrwaliśmy pracując z laptopem w kuchni, salonie, na kolanach, a nawet… na desce do prasowania. Choć nie wiadomo jakie kolejne zmiany przyniesie przyszłość, już dziś wiadomo, że elastyczność wygrała z tradycją a zamiast tradycyjnych, prywatnych biur, zaczęliśmy stawiać na indywidualizację pracy.

Nie da się jednak zaprzeczyć, że praca zdalna wymaga zdyscyplinowania i odpowiednich warunków. Masowe przejście na home office udowodniło jak bardzo nasze mieszkania są nieprzystosowane do pracy, a zarazem jak trudno jest oddzielić to co prywatne od tego co zawodowe, gdy nasz salon staje się centrum dowodzenia nad firmowymi obowiązkami.

Rozwiązaniem okazują się coworkingi, które łączą możliwość korzystania ze zróżnicowanych przestrzeni – począwszy od niewielkich, indywidualnych lub liczących zaledwie kilka stanowisk powierzchni biurowych, po sale multimedialne i konferencyjne nawet na kilkadziesiąt osób, z dostępem do innowacyjnej technologii, wygłuszonych boksów akustycznych, oraz doskonale zaopatrzonego zaplecza sanitarnego i gastronomicznego.

Coworking szczególnie docenią zespoły pracujące hybrydowo. Przemawiają za tym elastyczne terminy rezerwacji oraz możliwość wydzielenia i zaaranżowania osobistej przestrzeni pracy dopasowanej do potrzeb danej osoby lub zespołu.

Coworking Farbiarnia Space powstał również z myślą o zrzeszeniu lokalnych przedsiębiorców i wymianie doświadczeń, sprzyjającej kreatywności oraz zawieraniu nowych współprac. Wszystko to w samym centrum Bielska-Białej, w przepięknym, zabytkowym budynku, zaledwie kilka kroków od najważniejszych punktów miasta.

Powiązane artykuły

Powiązane