Choć już prawie każdy o nim słyszał, nie każdy wie czym tak dokładnie jest. Tymczasem coworkingi cieszą się coraz większą popularnością, stając się – wbrew pozorom – rozwiązaniem nie tylko dla młodych przedsiębiorców.

Na czym polega coworking?

W najprostszym tłumaczeniu wywodzące się z języka angielskiego słowo „coworking” oznacza „pracować razem”. Tłumaczenie to doskonale oddaje sedno idei coworkingu, na którą najczęściej składa się grupa osób z różnych branż dzieląca wspólną przestrzeń pracy.

Farbiarnia Space idzie jednak o krok dalej, oprócz liczącej 2500 metrów kwadratowych przestrzeni do pracy dla 200 osób oferując doskonale wyposażone zaplecze techniczne i kuchenne, przestrzeń do relaksu – zarówno aktywnego jak i służącego wyciszeniu, wsparcie technologiczne, sale konferencyjne oraz przestronną przestrzeń eventową.

Do kogo skierowany jest coworking?

Choć pierwotnie coworking skierowany był głównie do freelancerów, dziś po takie rozwiązanie chętnie sięgają również mikroprzedsiębiorstwa i startup’y.

Wszystko to za sprawą elastyczności sposobu najmu oraz braku kosztów prowadzenia własnego biura.

Jak to działa?

Nic prostszego.
W zależności od zasad danego coworkingu przedsiębiorca wybiera najkorzystniejszy dla siebie abonament obejmujący częstotliwość korzystania z przestrzeni oraz dodatkowe opcje takie jak usługi pocztowe i kurierskie czy dedykowane rozwiązania technologiczne, które znajdziemy w ofercie Farbiarnia Space.

Powiązane artykuły

Powiązane