Świat się zmienia, a wraz ze zmianami przychodzą nowe rozwiązania. Własne biuro będące niegdyś oznaką prestiżu stało się ciężarem – szczególnie w czasach pandemii, która niespodziewanie zaburzyła dotychczasowy porządek.

Dlaczego warto
Choć utarło się, że z coworkingu najczęściej korzystają freelancerzy, coraz częściej to firmy decydują się na skorzystanie z gotowej, komfortowej przestrzeni – szczególnie w dobie spopularyzowania pracy zdalnej i jedynie okresowych spotkań całego zespołu. Farbiarnia Space łączy funkcję przestrzeni kreatywnej, biura, miejsca spotkań biznesowych, ale również warsztatów, szkoleń i wystaw. To ty wybierasz z jakich funkcji i z jakiej ilości miejsc pracy potrzebujesz w danym dniu skorzystać, nie martwiąc się żadnymi ograniczeniami.

Przełamanie rutyny
Praca w domu, choć niesie za sobą wiele zalet, sprawia, że bardzo często życie prywatne cierpi na rzecz zawodowych obowiązków. Wyjście do biura pozwala oddzielić czas pracy od czasu relaksu, ale również zyskać możliwość wymiany pomysłów, czerpania inspiracji oraz zwykłej rozmowy.

Optymalizacja kosztów
Wynajem własnego biura niesie za sobą liczne ukryte koszty. Prócz opłaty za wynajem dochodzą m.in. rachunki za media i sprzątanie, jak również szczegóły takie jak choćby zaopatrzenie w sprzęt biurowy. W coworkingu wystarczy ci własny laptop i energia do działania. W dodatku, w przypadku nieoczekiwanych okoliczności, z miesięcznym wyprzedzeniem możesz zrezygnować z korzystania z zarezerwowanej przestrzeni bez żadnych konsekwencji.

Coworking to nie tylko biurko
Choć główna idea coworkingu skupia się na korzystaniu z przestrzeni biurowej i konferencyjnej zachęcamy do wymiany doświadczeń i rozbudowania kontaktów biznesowych. Dzięki kontaktowi z osobami z różnych branż z łatwością znajdziesz pomoc, a może nawet nawiążesz nowe współprace.

Powiązane artykuły

Powiązane